Systém isotak® slaví 25 let na českém trhu!

Vítejte na stránkách výhradního dovozce kotevního systému isotak® pro Českou a Slovenskou republiku

Kotvící systém k přichycení izolačních materiálů k střešnímu plášti

Střešní plášť plochých střech se obvykle skládá z vodovzdorného izolačního materiálu, tepelné izolace a vlastní střešní konstrukce. Mnoho těchto systému vyžaduje nebo doporučuje mechanické kotvení izolačního materiálu. Za tímto účelem se používají vhodné kotvící prvky a to dle skladby střešního pláště.Aby bylo dosaženo požadovaného výsledku mechanického kotvení je nezbytnou zásadou volba správného kotvícího prvku. K tomuto se vám snaží pomoci tato příručka, případně asistence našeho zástupce ve Vašem regionu.

 isotak®

Kotvící systém isotak® nabízí vhodné způsoby k mechanickému uchycení izolačních materiálů k různému složení střešní konstrukce. isotak® kotvící systém nabízí vysokou kvalitu kotvících prvků podloženou mnohaletými vývojovými, výrobními a praktickými zkušenostmi. V průběhu dlouhodobé úzké spolupráce s renomovanými výrobci izolačních materiálů a realizačními firmami byly vyvinuty optimální kotvící prvky isotak® k jednoduchému a rychlému ukotvení izolačních materiálů.

26.03.2018
Zpět z ledového koryta
Náš spolupracovník Jan Vrba, pilot českého dvojbobu a čtyřbobu, završil v únoru na Olympijských hrách v Korei svou na ledě 13let trvající sportovní kariéru. více informací »
28.06.2017
Předmontované kotevní prvky do dřeva
Pokládka hydroizolace na dřevěné podklady může být ještě rychlejší díky předmontovaným kotevním prvkům - podložka + vrut více informací »
02.11.2016
Nový vrták ZVK 5,2x100x160
Od 1.11.2016 máme k dispozici vrták o průměru 5,2mm do nástavce vrtáků ZAK. více informací »
09.03.2016
Novinka v kotvení spádových izolací
Nový teleskopický kotevní systém isotak RH45/TIF-N zjednodušuje a zrychluje kotvení spádové izolace do betonových podkladů. více informací »
19.03.2015
Mistrovství světa 2015
Ve dnech 23.2. - 8. 3. 2015 se konalo v německém Winterbergu Mistrovství světa v jízdě na bobech. Náš pracovník Jan Vrba se po vcelku vydařené sezóně... více informací »